2 Niedziela Zwykła, 20.1.2019

1. NIEDZIELA ZWYKŁA (20.1.2019)

Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Dzisiaj, podczas mszy świętych o godzinie 9, 10.30 i 12-tej kolędy śpiewa zespół Elektrogórale; można też nabyć płyty tego zespołu.

Do nabycia są gazety: Nowe Życie, Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujmy się, Wiadomości misyjne.

W tym tygodniu kończymy „kolędę”, nasze odwiedziny tych Parafian, którzy zechcą nas przyjąć.

Porządek „kolędy”:

21.1, poniedziałek: ulice Głogowczyka i Pilata;

22.1, wtorek: ulice Handelsmana i Świętochowskiego;

23.1, środa: ulice Mianowskiego i Baudouina;

24.1, czwartek: ulica Krzywickiego.

W piątek lub w sobotę odwiedzimy tych Parafian, którzy nie mogli nas przyjąć   w wyznaczonym terminie. Można zgłaszać się do zakrystii, żeby ustalić odpowiedni termin.

21.1, poniedziałek: wspomnienie obowiązkowe św. Agnieszki, dziewicy                 i męczennicy;

24.1, czwartek: wspomnienie obowiązkowe św. Franciszka Salezego, biskupa       i doktora Kościoła;

25.1, piątek: święto Nawrócenia św. Pawła;

26.1, sobota: wspomnienie obowiązkowe świętych biskupów Tymoteusza            i Tytusa.