Objawienie Pańskie (Trzech Króli) (6-12.1.2019)

OBJAWIENIE PAŃSKIE (Trzech Króli)         (6.1 – 12.1..2019)

Obchodzimy dzisiaj Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. W kościołach w całej Polsce przeprowadzana jest zbiórka na potrzeby misyjne.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca.  Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po mszy świętej o g. 12-tej. Zakończenie adoracji o g. 15-tej. Pomodlimy się wówczas koronką do Miłosierdzia Bożego.

Dziś o g. 12-tej odprawiona zostanie msza święta w intencji mieszkańców  Zacisza, Zalesia i Szczytników zamówiona przez Radę Osiedla. Po tej mszy zapraszamy do naszej kawiarenki na kawę, herbatę i ciastka ufundowane tym razem przez Radę Osiedla. W związku z tym kawiarenka nie będzie czynna w godzinach wcześniejszych.

Za tydzień po mszy św. dla dzieci zapraszamy Rodziców dzieci , które przystąpią w tym roku do Pierwszej Komunii Św. na spotkanie w kościele.

„Kolęda”:

7.1, poniedziałek: ul Wieniawskiego;

8.1, wtorek: ul.Elsnera i Paderewskiego;

9.11, środa: ul. Chopina;

10.11, czwartek: ul. Dicksteina i Mickiewicza;

11.1, piątek: ul. Witelona, Banacha, Bartla i Parkowa 38-46;

12.1, sobota: ul. Parkowa nieparzyste numery i nr 48 oraz Parkowa numery parzyste do numeru 36 i ul. Kopernika.

„Kolędę” rozpoczynamy od g. 16-tej, w sobotę od g. 15-tej.

Do nabycia są gazety: Nowe Życie, Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się.