1. Niedziela Adwentu 2.12-9.12.2018

I Niedziela Adwentu (2-9 grudnia 2018)

Porządek mszy świętych: w niedziele –  o g. 7, 9, 10.30  dla dzieci, o 12 i 18-tej,      a w dni powszednie – o g. 7-mej i 18-tej.

Msze święte roratnie – od poniedziałku do piątku o g. 18-tej. Zapraszamy dzieci z lampionami!

Biuro parafialne  czynne jest w środy i piątki od g. 16-tej do 17.30.

W zakrystii są już opłatki i  świece, duże po 14 złotych, małe po 6.

We wtorek, o g. 19-tej zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

W czwartek, 6.12 o g. 18-tej msza św. i spotkanie ze świętym Mikołajem;

dzieci otrzymają paczki. Serdecznie zapraszamy!

Do nabycia są gazety „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Nowe Życie”. Zapraszamy do parafialnej kawiarenki po mszach św. o g. 9-tej i 10.30.

3.12, poniedziałek, wsp. obowiązkowe św. Franciszka Ksawerego, kapłana;

7.12, piątek, św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła, wsp. obowiązkowe;

8.12, sobota, uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Marii Panny. Msze św. o g. 7-mej i 18-tej; Możliwość indywidualnej modlitwy w ciszy – w kościele od g. 12-tej do 13-tej (tzw. „godzina łaski”).

Dziś młodzież ze wspólnoty oazowej rozprowadza  -jak co roku- kartki świąteczne. Dochód przeznaczony jest na wyjazdy rekolekcyjne.

Rekolekcje adwentowe rozpoczynamy w przyszła niedzielę. Prowadzić je będzie ks. Andrzej Obuchowski, który przez ok. 20 lat pracował na Syberii, a obecnie jest proboszczem w naszej diecezji.

W czasie mszy św. o g. 10.30 (za tydzień) poświęcimy medaliki dzieci, które przystąpią do I-szej Komunii, po mszy – spotkanie z rodzicami.