1.      Niedziela Zwykła (14.10 – 20.10.2018)

Porządek mszy świętych: w niedziele –  o g. 7, 9, 10.30  dla dzieci, 12 i 18-tej,      a w dni powszednie – o g. 7-mej i 18-tej

Dzisiaj przypada XVIII Dzień Papieski – uczestniczymy w ogólnopolskiej zbiórce na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

Biuro parafialne  czynne jest w środy i piątki od g. 16-tej do 17.30.

Do nabycia są gazety „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Nowe Życie”.

Codziennie zapraszamy na nabożeństwa październikowe (modlitwa różańcowa) po mszy św. wieczornej, a więc około g. 18.30.

15.10, poniedziałek – wspomnienie obowiązkowe św. Teresy od  Jezusa, dziewicy i doktora kościoła;

16.10, wtorek – św. Jadwigi Śląskiej, głównej Patronki Archidiecezji Wrocławskiej i Śląska, uroczystość;

17.10, środa, wspomnienie obowiązkowe św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;

18.10, czwartek – św. Łukasza Ewangelisty, święto;

20.10, sobota – św. Jana Kantego, kapłana, wspomnienie obowiązkowe.

Nasz chór akademicki zaprasza młodzież na próbę w salce na plebanii w środy o g. 19-tej.

Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o g. 9-tej.

Zapraszamy dzisiaj do naszej parafialnej  kawiarenki po mszach o g. 9 i 10.30.

Za tydzień będziemy obliczali – jak co roku – ile osób uczestniczy w niedzielnych mszach  świętych i przystępuje do Komunii świętej.