1.   Niedziela Zwykła (30.9 – 6.10.2018)

Porządek mszy świętych: w niedziele –  o g. 7, 9, 10.30  dla dzieci, 12 i 18-tej,      a w dni powszednie – o g. 7-mej i 18-tej

Biuro parafialne  czynne jest w środy i piątki od g. 16-tej do 17.30.

Do nabycia są gazety „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Tęcza” (dla dzieci)              i „Nowe Życie”.

Otrzymaliśmy dwa mikrofony bezprzewodowe wartości około 2 tysięcy złotych, które służyć nam będą podczas nabożeństw i w czasie mszy św. dla dzieci.

– ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

Od poniedziałku zapraszamy na nabożeństwa październikowe (modlitwa różańcowa) po mszy św. wieczornej, a więc około g. 18.30.

1.10, poniedziałek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła:

Siostry karmelitanki zapraszają 1.10 na msze święte o g. 7.30 i 17.00 (uroczysta msza św. odpustowa celebrowana przez księdza Cezarego Chwilczyńskiego);

2.10 – Świętych Aniołów Stróżów, wspomnienie obowiązkowe;

4.10, czwartek – św. Franciszka z Asyżu, wspomnienie obowiązkowe;

5.10, piątek – wspomnienie obowiązkowe św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

W pierwszy czwartek miesiąca (4.10) modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne; w pierwszy piątek (5.10) – spowiedź od g. 17.30,                a w pierwszą sobotę odwiedzamy od g. 9-tej osoby starsze i chore z Komunią Świętą. Nie ma w tym dniu zbiórki ministrantów. Po mszy św. wieczornej          w sobotęzmiana tajemnic Żywego Różańca.

Nasz chór akademicki zaprasza młodzież na pierwszą po wakacjach próbę w salce na plebanii w środę o g. 19-tej.

Zapraszamy dzisiaj do naszej parafialnej  kawiarenki po mszach o g. 9 i 10.30.