2. Niedziela Wielkiego Postu, 25.2 – 3.3.2018

Porządek mszy świętych: w niedziele – msze św. o g. 7, 9, 10.30 (dla dzieci), 12 i 18-tej;
w dni powszednie – o g. 7-mej i 18-tej.

Biuro parafialne czynne jest w środy i piątki od 16.00 do 17.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek (1.3) – modlimy się wtedy o powołania kapłańskie i zakonne, pierwszy piątek (2.3) – spowiedź od g. 17.30 i pierwsza sobota miesiąca (3.3) – rano odwiedzamy osoby starsze i chore z Komunią św., a po mszy św. wieczornej zmiana tajemnic żywego różańca.

Droga krzyżowa –w piątki Wielkiego Postu o 9-tej i o 17.30.

Gorzkie żale – w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.30.

Nie ma w sobotę zbiórki ministrantów.

Do nabycia są gazety: ‘Nowe Życie’, ‘Niedziela’, ‘Gość Niedzielny’.

Serdecznie zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki, prowadzonej przez naszych parafian po mszach świętych o g. 9-tej i 10.30. Dochód przeznaczony jest na cele dobroczynne.

Z okazji Wrocławskiej Niedzieli Hospicyjnej zebraliśmy 2076 złotych. Bardzo dziękujemy za ofiarność!

Dzisiaj zbieramy do puszek ofiary na Dzieło Pomocy polskim misjonarkom i misjonarzom (Ad Gentes).

Rekolekcje wielkopostne poprowadzi w naszej parafii ojciec Mirosław Salamoński, karmelita. Rozpoczną się one 11.3, w IV niedzielę Wielkiego Postu.