3. niedziela adwentu, 17.12.2023 r.

Rozpoczynamy dziś rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ksiądz profesor Piotr Sroczyński. Nauki dzisiaj na wszystkich mszach, a w poniedziałek i wtorek msze święte o g. 9 i 18. Nie ma mszy św. o 6.30. Msze święte roratnie będą odprawiane rano o godzinie 6.30 po rekolekcjach, od środy do soboty.
W poniedziałek o 19 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia bierzmowania.
W czwartek serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie synodalne po wieczornej mszy św. Rozpoczęła sie druga część synodu diecezjalnego, w której oprócz rozwazania Apokalipsy będziemy szukali odpowiedzi na istotne pytania.
W następną niedzielę (24.12) wigilia. Nie ma mszy świętej wieczornej (g.18). Pasterka o północy. W uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie mszy św. o g. 7.

21.12, czwartek, wspomnienie dowolne św. Piotra Kanizjusza, patrona parafii, z której po wojnie powstała nasza parafia.

Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe Życie”, a także opłatki i świece wigilijne, z których dochód przeznaczony jest na cele dobroczynne.