19 niedziela zwykła, 13.8.2023 r.

W lipcu i sierpniu w dni powszednie msza święta o g. 18 Nie ma mszy św. o 7.
W niedziele msze św. o g. 7, 9, 12 i 18. Nie ma mszy św. o 10.30.
Biuro parafialne czynne po mszy św. wieczornej w środy i piątki.

14.8, poniedziałek, wspomnienie obowiązkowe św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika;
15.8, wtorek, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, uroczystość, msze św. o g. 7, 9, 12 i 18;
17.8, św. Jacka, kapłana, wspomnienie obowiązkowe.

26.8 obchodzić będziemy odpust w naszej parafii. Prawdopodobnie przybędzie do nas pielgrzymka z parafii na Sępolnie i Biskupinie, tak jak to bywało przed pandemią. Parafian zapraszamy do współpracy, np. do upieczenia ciasta.
Koszt naprawy starych organów byłby zbyt wysoki – dlatego kupiliśmy nowy instrument podobnej klasy w cenie 50.000 złotych.
Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe życie”, a także kronika naszej parafii w cenie 40 PLN.