13. niedziela zwykła, 2.7.2023 r

W lipcu i sierpniu w dni powszednie msza święta o g. 18. Nie ma mszy św. o 7.
Spowiedź codziennie o 17.30, przed mszą świętą.

W niedziele msze św. o g. 7, 9, 12 i 18. Nie ma mszy św. o 10.30.

Biuro parafialne czynne po mszy św. wieczornej w środy i piątki.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o 12-tej adoracja Najśw. Sakramentu. Na zakończenie adoracji koronka do Miłosierdzia Bozego o g. 15-tej.

3.7, poniedziałek, św. Tomasza Apostoła, święto;
6.3, czwartek, wsp. obow. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
8.7, sobota, wspomnienie obowiązkowe św. Jana z Dukli, kapłana.
W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne.
W pierwszy piątek spowiedź od godziny 17-tej. Po mszy św. – nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.

Do nabycia są gazety “Niedziela” i “Nowe życie”, a także kronika naszej parafii w cenie 40 PLN.
Kończymy pierwszy etap remontu, który kosztował nas ponad 300.000 złotych.
Diecezjalna komisja gospodarczo wysoko oceniła jakość i zakres wykonanych prac.
Dziękujemy za wielką pomoc w remoncie naszej świątyni!

Na stronie internetowej pielgrzymka.pl można znaleźć formularz i zapisać się na 43. pieszą pielgrzymkę wrocławską na Jasną Górę. Grupę 12-tą poprowadzi nasz rezydent ksiądz Łukasz. Zapraszamy!