2. niedziela zwykła, 15.1.2023 r.

W przedsionku kościoła zamontowaliśmy kratę, która powinna poprawić cyrkulację powietrza w kościele. Koszt: ok. 10000 PLN.
Położyliśmy też wykładzinę na tarasie na plebanii i uszczelniliśmy dach nad salkami. Koszt: ok. 10000 PLN.

Grupa “Orzechowy Plon” zaprasza wszystkich Parafian na kolędowanie. O g. 16 – msza święta, a wspólne śpiewnie kolęd dzisiaj o g. 17.
Za tydzień nasz chór Cantus gaudium i Albertinum zaśpiewają podczas mszy św. o g. 12. A po mszy św. – koncert kolęd.
W piątek o g. 19 będzie odprawiona msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
Zapraszamy do parafialnej kawiarenki po mszach św. o g. 9 i 10.30.
Po mszy św. o g. 10.30 – spotkanie z rodzicami dzieci, które przystąpią do I-szej Komunii św. w tym roku.

17.1, wtorek, wspomnienie obowiązkowe św. Antoniego, opata;
19.1, czwartek, wsp. ob. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; 21.1, sobota, wsp. obowiązkowe św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

Na “kolędę” zapraszamy na mszę św. o g. 18-tej. Można indywidualnie umówić się z duszpasterzem na wizytę w mieszkaniu . Zapisy w zakrystii.

W najbliższym tygodniu zapraszamy:

16.1, poniedziałek, ul. Mickiewicza;
17.1., wtorek, ul. Dicksteina;
18.1, środa, ul. Różyckiego;
19.1, czwartek, ul. Karłowicza;
20.1, piątek, ul. Szymanowskiego;
21.1, sobota, ul. Elsnera.