Niedziela Chrztu Pańskiego, 8.1.2023 r.

Święto Chrztu Pańskiego, 8.1.2023

Dzisiejsze święto kończy okres Bożego Narodzenia.
Młodzież z klas ósmych zapraszamy na przygotowanie do bierzmowania: w poniedziałek w salce katechetycznej o g. 19-tej.
W przyszła niedzielę po mszy św. o g. 9-tej zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie formacyjne żywego różańca.
W przedsionku kościoła zamontowaliśmy kratę, która powinna poprawić cyrkulację powietrza w kościele. Dziękujemy pani Annie i panu Tomaszowi, naszym parafianom, za wielką pomoc w zaprojektowaniu i zamontowaniu kraty. Koszt: ok. 10000 PLN.
Położyliśmy też wykładzinę na tarasie na plebanii i uszczelniliśmy dach nad salkami. Ma to uchronić pomieszczenia, w których sie spotykamy przed zalewaniem. Koszt: ok. 10000 PLN.

Podobnie jak w ostatnich latach, zapraszamy na “kolędę” do kościoła na mszę św. o g. 18-tej. Można indywidualnie umówić się z duszpasterzem wizytę w mieszkaniu . Można zapisać sie na liście w zakrystii.