Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (1.1.2023 r.)

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki  1.1.2023 r.

W nowym roku wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych i wielu radości. Niech Dzieciątko Jezus przyniesie pokój całemu światu i doda nam otuchy.
Zmarł Papież Benedykt XIV – pamiętajmy o zmarłym Ojcu świętym w modlitwie.
Dziś pierwsza niedziela miesiąca: zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczynamy adorację po mszy św. o g. 12-tej, a kończymy o 15-tej koronką do Miłosierdzia Bożego.
2.1.2023, poniedziałek, wspomnienie obowiązkowe św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
6.1.2023, piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego (święto Trzech Króli). Msze św. o g. 7, 9, 10.30, 12 i 18.
7.1, sobota – odwiedzamy od g. 9-tej z Komunią świętą osoby starsze i chore. Po mszy św. o 18 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
Podobnie jak w ostatnich latach, zapraszamy na “kolędę” do kościoła na mszę św. o g. 18-tej. Nie będziemy odwiedzać mieszkańców w ich domach, gdyż wiele osób wyraża swoje obawy z powodu szerzących się epidemii grypy i Covid. Można indywidualnie umówić się z duszpasterzem na taką wizytę. Można zapisać sie na liście w zakrystii.

W najbliższym tygodniu zapraszamy:
2.1 – poniedziałek, ul. Głogowczyka;
3.1 – wtorek, ul. Handelsmana;
4.1 – środa – ul. Mianowskiego;
5.1 – czwartek -ul. Krzywickiego;
7.1 – sobota – ul. Śniadeckich.