29. niedziela zwykła, 16.10.2022 r.

29. niedziela zwykła (16.10.2022 r.)

Dziś uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska i archidiecezji wrocławskiej

Porządek mszy świętych:

niedziela: g. 7, 9, 10.30, 12 i 18; dni powszednie msze święte o 7 i o 18.

Biuro parafialne czynne jest w środy i piątki od 16 do 17.30.

Dzisiaj stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia prowadzą zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów swojego wykształcenia. Fundacja ma na celu wspieranie uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
17.10, poniedziałek, wsp. obowiązkowe. św. Ignacego z Antiochii, biskupa i męczennika;
18.10, wtorek, św. Łukasza ewangelisty, święto;
20.10, czwartek, wsp. obow. św. Jana Kantego, kapłana;
22.10, sobota, wsp. obowiązkowe św. Jana Pawła II, papieża.
W piątek 21.10 wspólnota VERBUM zaprasza na dodatkową mszę św. z modlitwą o uzdrowienie o g. 19.

Przez cały październik odprawiamy nabożeństwa różańcowe po mszy św. wieczornej, około g. 18.30.

Zapraszamy dzisiaj do naszej parafialnej kawiarenki po mszach św. o g. 9 i 10.30 Do nabycia są gazety “Niedziela” (w nowej cenie 10 złotych, ale można złożyć dowolną ofiarę) i “Nowe Życie”.