22. niedziela zwykła (28.8.2022 r.)

22. niedziela zwykła                    28.8.2022 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w odpuście parafialnym, a zwłaszcza tym, które pomogły w jego organizacji.

Do końca sierpnia msze św. w dni powszednie odprawiamy wieczorem o g. 18. Nie ma mszy św. porannej.
Od 1.9 w dni powszednie odprawiamy dwie msze święte, rano o 7-mej i wieczorem o 18-tej.
Od września biuro parafialne czynne w środy i piątki od 16 do 17.30.

. Kalendarz liturgiczny:
29.8, poniedziałek wspomnienie obowiązkowe męczeństwa św. Jana Chrzciciela;
3.9, sobota, wsp. ob. św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
W pierwszy czwartek miesiąca (1.9) modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne.
W pierwszy piątek (2.9) spowiedź od g. 17.30, a po mszy św. wieczornej litania do Najśw. Serca Pana Jezusa.
W pierwszą sobotę (3.9) miesiąca od g. 9-tej odwiedzamy osoby starsze i chore z Najśw. Sakramentem, a po mszy św. wieczornej – zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Do nabycia są gazety “Niedziela”, “Nowe Życie”.