7. niedziela zwykła, 20.2.2022 r.

7. niedziela zwykła                               20.2.202

Biuro parafialne czynne w godzinach 16.00 – 17.30 w środy i piątki.
W poniedziałek, 21.2, zapraszamy młodzież z klas ósmych do salki (g. 19.15) na spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

22.2, wtorek, święto Katedry św. Piotra Apostoła;
23.2, środa, wspomnienie obowiązkowe św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Do nabycia są gazety: Niedziela z modlitewnikiem, Nowe życie, Miłujcie się.

26.2 (sobota) w Centrum Aktywności Lokalnej odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci w godzinach 15.30 – 18.00. Wstęp wolny, ale należy dziecko zgłosić, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Do 11.3 można składać na plebanii zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, najlepiej w godzinach urzędowania biura. W ten sposób włączamy się w akcję oczyszczania domu i świata z elektrośmieci i wspieramy Kościoły na Wschodzie, gdzie mieszkają nasi rodacy. Pomagamy również Zgromadzeniu Sióstr Matki Bożej Loretańskiej.